9 روش جذاب تزریق ژل لب

9 روش جذاب تزریق ژل لب

امروزه روش های مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که هر کدام از آنها زیبایی خاصی را به وجود می آورد. اصل حجیم بودن لب ها باعث می شود که چهره افراد زیبا تر به نظر برسد. تزریق ژل لب در می بایست فقط توسط پزشک انجام ‌شود که امروزه نه تنها در بین جوانان بلکه در بین افراد میانسال هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله 9 روش جذاب تزریق ژل لب را توضیح میدهیم.

فرایند تزریق ژل لب چگونه است؟

یکی از محبوب ترین اقداماتی که امروزه برای زیبایی در صورت انجام می‌شود، تزریق ژل لب است. داشتن لب های برجسته تأثیر بسزایی بر روی زیبایی چهره انسان می گذارد و به همین دلیل بیشتر افراد علاقه‌مند به تزریق ژل لب هستند. اما بیشتر کسانی که قصد انجام این کار را دارند ترس و نگرانی اینکه چگونه تزریق ژل لب اتفاق می‌افتد را دارند اما ممکن است این سؤال برای آنها پیش آید که این کار چگونه انجام می شود. اگر بخواهیم به طور دقیق در مورد ژل لب و فرآیند تزریق آن بگوییم باید گفت که یک ماده طبیعی به نام هیالورونیک اسید است. همانطور که گفته شد این ماده کاملاً طبیعی است و هیچ جای نگرانی ندارد زیرا به طور طبیعی در بدن تولید می شود و حتی امکان کاهش و از بین بردن آن نیز پس از تزریق وجود دارد. شما برای تزریق ژل لب در کرج میتوانید به کلینیک پیشرفته دکتر انوشه مراجعه نمایید.

تزریق ژل لب به چند مدل انجام می شود؟

امروزه مدل های مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که بر اساس ویژگی های طبیعی لب هر شخص از یک مدل خاص استفاده می شود مانند تزریق ژل لب مدل چاک دار، تزریق ژل لب مدل فانتزی، تزریق ژل لب مدل گرد، تزریق ژل لب مدل قلوه ای، مدل لب قلوه ای، . تزریق ژل لب می تواند به طور کامل فرم و شکل لب را تغییر دهد. برای انتخاب مدل متناسب می توانید با پزشک مشورت کنید و بر اساس فرم طبیعی لب و سلیقه خود مدل متناسب را انتخاب کنید که با چهره شما تناسب داشته باشد. البته خیلی از آقایان برای رفع عیوب لب یا کسانی که لب بالای باریکی دارند برای تزریق ژل لب آقایان در کرج به کلینیک پیشرفته دکتر انوشه مراجعه می کنند.

مدل قلبی برای تزریق ژل:

یکی از پرطرفدارترین مدل ها برای تزریق ژل لب مدل قلبی است، زیرا در این مدل فرم زیبا و زنانه ای به لب داده می شود. این مدل بیشتر مناسب خانم هایی است که دارای لبه های به شکل بیضی هستند که می توانند با تزریق دقیق به روش قلبی یک فرم زیباتر و طبیعی را به لب‌های خود بدهند.

تزریق ژل با مدل روسی:

در مدل روسی قسمت‌های بالایی لب مانند مدل قلب به یکدیگر نزدیک می شوند و یک فرم عروسکی می‌گیرد. حجیم سازی و برجسته سازی لب در این روش فقط در قسمت بالایی و مرکزی لب انجام می‌شود و به سایر قسمت‌ ها به مقدار کمی حجم داده می شود. یکی دیگر از پرطرفدارترین مدل ها در بین تزریق ژل لب مدل روسی است که لب فوم غیر طبیعی به خود می‌گیرد و بیش از اندازه حجم می شود. اگر بخواهیم مدل روسی با مدل قلبی را مقایسه کنیم باید گفت که لب هایی که به مدل روسی شکل می‌گیرند حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند. در این روش تزریق ژل برخلاف سایر مدل ها که به صورت عمودی و از قسمت بالای لب انجام می شوند، از قسمت خارجی لب تزریق می شود. برای تزریق ژل به روش روسی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه زمان لازم است که ماندگاری آن بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است. اما لازم است که در طی این مدت ۶ الی ۹ ماه یکبار برای ترمیم به پزشک مراجعه کنید. برای تزریق ژل لب روسی در کرج میتوانید به کلینیک پیشرفته دکتر انوشه مراجعه نمایید.

تزریق ژل با مدل عروسکی و باربی:

همانطور که از اسم این روش پیداست لب های شما را به شکل عروسکی می سازد. در مدل عروسکی لب های پایین از لب های بالا حجیم تر هستند و قسمت بالا و هفتی شکل لب مقدار حجیم می شود. در مدل باربی مانند تکنیک عروسکی لب های شما فرم می گیرد که امروزه بسیار در بین افراد جذابیت دارد.

تزریق ژل لب با مدل طبیعی:

در بیشتر روش‌ های تزریق ژل لب مانند قلبی، روسی و عروسکی تغییر زیادی در چهره ی افراد به وجود می آید.

در این بین برخی از افراد هستند که از فرم نازک لب های خود ناراضی هستند اما دوست ندارند که چهره آنها از حالت طبیعی خارج شود. بهترین روش برای چنین افرادی تزریق لب به روش طبیعی یا نچرال است. در این روش تغییر زیادی به وجود نمی آید و لب از حالت طبیعی خود خارج نمی شود و با تزریق ژل فقط کمی به لب فرم داده می شود. برای تزریق لب طبیعی در کرج و تزریق فیلر لب میتوانید از کلینیک دکتر انوشه مشاوره بگیرید.

تزریق ژل لب با مدل فانتزی:

در این روش لب به طور کامل از حالت طبیعی خود خارج می شود و یک فرم فانتزی به خود می گیرد. در این روش لب‌ ها به طرز چشمگیری حجیم می شوند. تزریق ژل لب مدل فانتزی بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که سایر اعضای صورتشان مانند گونه و چانه فرم فانتزی داشته باشد.

تزریق ژل لب با مدل چاک دار:

در این روش در مرکز لب پایین یک چاک یا خط به وجود می‌آید که حجم دوطرف لب پایین بیشتر می شود. استفاده از این روش برای تزریق ژل باعث می شود که یک لبخند بسیار زیبا به وجود آید و به لب یک فرم خاص و متفاوت داده می شود.

ژل لب با مدل هالیوودی:

یکی دیگر از مدل های پر طرفدار برای تزریق لب به مدل هالیوودی است که برگرفته از لب های ستاره‌های سینمای هالیوود است. در این روش به یک اندازه قالب های بالا و پایین حجم داده می شود.

تزریق ژل لب با مدل گرد:

تزریق ژل لب با مدل گرد برای کسانی مناسب است که دوست دارند چین و چروک های روی لبشون از بین برود و یک لب صاف داشته باشند. در این روش لب پایین به طور یکدست و بیشتری حجم داده می شود و به لب بالا هم حجم داده می شود.

تزریق ژل لب با مدل قلوه ای:

در تزریق لب قلوه ای پزشک ژل را به طور یکنواخت در تمامی قسمت های لب تزریق می کند. در این روش نباید لب ها بیش از اندازه بر جسته باشند.

آیا انجام تزریق ژل به لب درد دارد؟

یکی از نگرانی هایی که بیشتر افراد در مورد تزریق ژل لب دارند، درد در هنگام انجام تزریق است. اما به جرئت باید گفت که تزریق ژل لب هرگز یک فرایند دردناک نیست و درد و سوزشی که در هنگام انجام تزریق احساس می شود بسیار جزئی است و برای تمامی افراد قابل تحمل است. اگر شخصی احساس کند که درد در هنگام تزریق ژل لب نمی تواند درد یا سوزش را تحمل کند از بی حسی استفاده می شود تا در هنگام انجام کار هیچ دردی احساس نشود. ممکن است از برخی افراد شنیده باشید که تزریق ژل لب دردناک است، باید گفت که این درد در صورتی به وجود می آید که از استانداردهای لازم برای تزریق ژل لب پیروی نشده باشد.

آیا ورم بعد از تزریق ژل لب طبیعی است؟

ممکن است بعد از تزریق ژل لب کمی ورم به وجود آید که بستگی به نوع ژل دارد. برخی از ژل ها آب کمتری را جذب می کنند و این باعث می شود که ورم کمتری به وجود آید، هدف شما حجم دادن به لب باشد باید از یک نوع دیگر از ژل استفاده کنید که ممکن است مقداری تورم را به همراه داشته باشد. ورم لب بعد از تزریق ژل موقتی است و می توانید با استفاده مصرف ایبوپروفن کبودی لب را از بین ببرید و همچنین می توانید برای کاهش ورم لب از کیسه یخ استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که بعد از تزریق لب های شما ورم کرد تا ۷۲ ساعت این قسمت را دست‌کاری نکنید و باید تا دو هفته از رفتن به حمام با حرارت بالا خودداری کنید. بعد از تزریق ژل لب نباید تا ۲۴ ساعت از هیچ‌گونه لوازم آرایشی بر روی لب خود استفاده کنید همچنین به این نکته توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید بعد از تزریق ورزش های پر تحرک داشته باشید.

برای تزریق ژل لب در کرج به کجا مراجعه کنم؟

انتخاب پزشک خوب برای تزریق ژل لب در کرج بسیار مهم است اگر به دنبال فیلر لب طبیعی و دکتر خوب برای فیلر لب در کرج هستید ما کلینیک پیشرفته دکتر شقایق انوشه در مهرشهر را به شما پیشنهاد میکنیم. مرکز تزریق ژل زیبایی کلینیک پوست، مو و لیزر دکتر شقایق انوشه کاملترین مجموعه های زیبایی در استان البرز و یکی از مجهزترین مراکز پوست و لیزر در ایران نیز می باشد که با مجوز وزارت بهداشت و درمان، در زمینه خدمات زیبایی فعالیت می نماید . هدف اصلی کلینیک دکتر انوشه با شعار” زیبا به سبک خودت ” ارائه خدمات با کیفیت جهت سلامتی و جوانی و طراوت پوست و زیبایی شما به سبک خودتان می باشد.

شما در کنار تجربه کادر مرکز تزریق فیلر کرج کلینیک دکتر انوشه ، زیبایی به همراه آرامش خاطر با لبخند رضایت را تجربه خواهید کرد، شما میتوانید برای ویزیت و مشاوره مرکز تزریق ژل مهرشهر در کلینیک دکتر انوشه ، با شماره ویژه 09124610686 تماس حاصل فرمایید.

Call Now Buttonتماس با کلینیک