Negar_۲۰۲۱۰۷۰۹_۱۹۳۵۰۲
image-layers-2_4
image-layers-1_3
رفع چین و چروک و لیفت با بوتاکس

| بوتاکس کرج

بوتاکس از رایج ترین و بهترین روش های زیبایی و جوان سازی پوست است که برای از بین بردن چین و چروک و رفع خطوط صورت و لیفت در نواحی مختلف صورت تزریق می شود .

ماده موجود در سوزن بوتاکس، یک نوروتوکسین رقیق شده است که عضلات صورت را به طور موقت از طریق ماده فعال آن فلج می‌کند.

  • بدون درد و خونریزی و دوره نقاهت با اثر پذیری سریع

برای تزریق بوتاکس در کرج با کلینیک دکتر انوشه تماس بگیرید.

زیبا به سبک خودت

مرکز تزریق بوتاکس کرج کلینیک دکتر انوشه

لیست انواع خدمات تزریق بوتاکس در کرج

آیا نشان دادن احساسات پس از تزریق بوتاکس از بین می‌رود؟

خیر، درست است که تا حدی بعضی از حرکات صورتتان محدود می‌شود، اما دوز مناسب بوتاکس به شما اجازه تغییر حالت را نیز می‌دهد.

یعنی این کار باعث فلج شدن عضلات می‌شود، اما بر اعصاب ایجاد کننده احساس تأثیر نمی‌گذارد، یا باعث نمی‌شود شما بی حس شوید. وقتی به درستی از آن استفاده شود، می‌تواند ضمن رفع خط اخم حتی ابرو را بلند کرده و ظاهری جذاب و صمیمانه به شما بدهد.

آیا بوتاکس درد دارد؟

مانند بیشتر آمپول‌ها بوتاکس هم می‌تواند کمی دردناک باشد. به‌خصوص که بین ابروها اعمال می‌شود. در صورت تمایل 10 دقیقه قبل از عمل بی حسی موضعی (کرم بی حس کننده) را به موضع مورد نظر می‌زنند. انتخاب دکتر خوب برای بوتاکس خیال شما را از چین و چروک های پیشانی راحت می کند و باعث رفع خط اخم می شود.

تزریق بوتاکس در مهرشهر کرج

چه عواملی ماندگاری بوتاکس را افزایش می‌دهند؟

  • نوع پوست: در افرادی که پوست ضخیمی دارند، ماندگاری بوتاکس کمتر است.
  • میمیک صورت: اگر پس از تزریق بوتاکس به صورت شما کمتر اخم کنید و میمیک شدیدی نشان ندهید، میزان ماندگاری بوتاکس شما خیلی بیشتر خواهد شد.
  • سبک زندگی: فعالیت‌های ورزشی سنگین، متابولیسم را بالا می‌برند و در نتیجه ممکن است آثار بوتاکس زود از بین برود. غذاهای سالم بخورید، ورزش سبک کنید و استرس را از خود دور کنید.
    برای درمان چین و چروک و لیفت صورت به کلینیک بوتاکس کرج با بهترین تجهیزات، مواد و کادر متخصص مراجعه کنید.
برندهای بوتاکس

| تزریق بوتاکس در کرج

بوتاکس، اسم ماده تزریقی درون سرنگ نیست، بلکه خودش نام یک برند از این ماده است. ولی خب چون استفاده از این برند خیلی رایج شده، دیگر مردم به بقیه برندها هم می‌گویند بوتاکس. برندهای بوتاکس :

  • دیسپورت
  • مصپورت
  • نورونوکس
  • Jeuveau

هستند که اثرات مشابه بوتاکس دارند. این برندها تفاوت‌های جزئی دارند، مثلاً Jeuveau و دیسپورت در خود نوعی باکتری دارند که ریسک ابتلا به واکنش‌های آلرژیک را کمتر می‌کند. همچنین سرعت پخش شدن دیسپورت بالاتر است.

قیمت بوتاکس در کرج

تجربه جوانی با صورت زیبا و بدون چین و چروک

با راحت ترین روش و با استفاده از مواد برند درجه یک توسط پزشک صورت صاف و بدون چین و چروک داشته باشید. هزینه بوتاکس در کرج نوشته شده است البته پزشک پس از معاینه‌ی دقیق پوست شما، تعداد جلسات لازم، میزان تزریق‌ها و هزینه‌ی دقیق را به شما اعلام می‌کند. هیچ وقت به دنیال بوتاکس ارزان در کرج نباشید زیرا ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

هزینهبوتاکس در کرج چقدر است ؟

هزینه بوتاکس به چه چیزهایی بستگی دارد؟ تعرفه بوتاکس در کرج به عوامل گوناگونی مثل تعداد جلسات درمانی، نوع برند بوتاکس، مقدار دوز مصرفی، دستمزد پزشک، نوع پوست شما و خواسته شما همگی بر قیمت تاثیر می‌گذارند. قبل از انجام بوتاکس و در جلسه و مشاوره، پزشک شما هزینه این کار را به شما خواهد گفت.

هزینه بوتاکس در کرج با توجه به تجربه پزشک و نوع توکسین مصرفی از 700 هزار تومان تا 1 ملیون تومان متغیر است.

مصپورت (ایران)

میلیون تومان
1
/ جلسه

مشاوره قبل بوتاکس

تزریق توسط پزشک

بوتاکس برند اصل

بدون درد و عوارض

تزریق بوتاکس توسط پزشک مهم است؟

ماده موجود در سوزن بوتاکس، یک نوروتوکسین رقیق شده است که عضلات صورت را به طور موقت از طریق ماده فعال آن فلج می‌کند. این نوروتوکسین از سم بوتولینوم نوع A گرفته می‌شود که می‌توان آن را به صورت تزریق کرد. به عبارت دیگر بوتاکس در هر مکانی که تزریق شود باعث می‌شود عضلات زیرین به طور موقت حرکت نکنند. وقتی عضلات حرکت نکنند، شکل‌گیری چین و چروک‌ها هم متوقف می‌شود. پس پیدا کردن دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در کرج خیلی مهم است.

اما هنوز هم پزشکان ماهر هنگام استفاده از آن محتاط هستند. به این دلیل که اگرچه بوتاکس می‌تواند در صاف کردن چین و چروک‌ها مؤثر باشد، اما اگر به درستی صورت نگیرد، باعث شل شدن بیش از حد عضلات و در نتیجه افتادن پلک‌ها یا ایجاد ابروهای ناصاف می‌شود. پس حتماً مطمئن شوید که پیش پزشکی ماهر این کار را انجام می‌دهید، چرا که دوز تزریق و تکنیک آن باید به دقت کنترل شود. اگر به دنیال دکتر خوب در کرج برای بوتاکس هستید ما کلینیک پیشرفته دکتر شقایق انوشه در مهرشهر کرج را به شما پیشنهاد میکنیم.

قیمت بوتاکس در کرج چقدر است؟

هزینه بوتاکس در کرج برای خانم ها و آقایان در جداول این صفحه اعلام شده است. تزریق بوتاکس با بهترین بوتاکس های اروپایی و کره ای و ایرانی انجام می شود. برای دریافت مشاوره و قیمت‌ تزریق بوتاکس کرج با کلینیک تماس بگیرید.

برای تزریق بوتاکس در کرج به کجا مراجعه کنم؟

برای بوتاکس کرج میتوانید به کلینیک دکتر انوشه در مهرشهر کرج مراجعه نمایید. در این کلینیک تزریق بوتاکس در کرج توسط دکتر انوشه با بهترین برند های بوتاکس انجام میشود.

تزریق بوتاکس برای چه نواحی صورت می باشد؟

بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک و رفع خطوط صورت و لیفت در نواحی مختلف صورت مانند زیر تزریق می شود.

برای تزریق بوتاکس در کرج با کلینیک دکتر انوشه تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس با کلینیک