Negar_۲۰۲۱۰۶۱۹_۱۲۰۵۴۲
image-layers-2_4
image-layers-1_3
رفع چین و چروک پیشانی با بوتاکس

| بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی از رایج ترین و بهترین روش های زیبایی و جوان سازی پوست است که برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی و درمان خط اخم استفاده می شود و برای افراد زیر مناسب است :

 • دچار چین و چروک پیشانی هستند.
 • دارای خط اخم و شکل گیری چروک هستند.

ماده موجود در سوزن بوتاکس، یک نوروتوکسین رقیق شده است که عضلات صورت را به طور موقت از طریق ماده فعال آن فلج می‌کند.

 • بدون درد و خونریزی و دوره نقاهت با اثر پذیری سریع

برای بوتاکس پیشانی در کرج با کلینیک تماس بگیرید.

آیا نشان دادن احساسات پس از بوتاکس پیشانی از بین می‌رود؟

خیر، درست است که تا حدی بعضی از حرکات صورتتان محدود می‌شود، اما دوز مناسب بوتاکس به شما اجازه تغییر حالت را نیز می‌دهد. شاید شما تصاویری از چهره‌های غیر طبیعی که به نظر می‌رسد یخ زده باشند را دیده باشید که شما را به طور کلی نسبت بوتاکس دلسرد کرده است.
لنسر، جراح زیبایی ساکن ونکوور می‌گوید: “بوتاکس برای از بین بردن حالت‌های صورت طراحی نشده است. این بوتاکس برای نرم کردن خطوط چروک و پنجه کلاغی صورت که مسبب آن حالات شدید چشمی، اخم و لبخند است طراحی شده است.”

یعنی این کار باعث فلج شدن عضلات می‌شود، اما بر اعصاب ایجاد کننده احساس تأثیر نمی‌گذارد، یا باعث نمی‌شود شما بی حس شوید. وقتی به درستی از آن استفاده شود، می‌تواند ضمن رفع خط اخم حتی ابرو را بلند کرده و ظاهری جذاب و صمیمانه به شما بدهد.

آیا بوتاکس پیشانی درد دارد؟

مانند بیشتر آمپول‌ها بوتاکس هم می‌تواند کمی دردناک باشد. به‌خصوص که بین ابروها اعمال می‌شود. در صورت تمایل 10 دقیقه قبل از عمل بی حسی موضعی (کرم بی حس کننده) را به موضع مورد نظر می‌زنند. انتخاب دکتر خوب برای بوتاکس پیشانی خیال شما را از چین و چروک های پیشانی راحت می کند و باعث رفع خط اخم می شود.

آیا تزریق بوتاکس پیشانی محدودیت سنی دارد؟

حتماً شنیده‌اید که افراد جوان قبل از ظهور هرگونه چین و چروک در پیشانی‌شان از بوتاکس استفاده می‌کنند تا در مرحله اول از پیشرفت آنها جلوگیری کنند. سن تزریق بوتاکس متفاوت است – و بیشتر به خود شما بستگی دارد!

شاید تا هنگام ظهور چین و چروک روی پیشانی‌تان حس کنید به آن نیازی ندارید، یا شاید بخواهید از آن پیشگیری کنید.

کالکر، پزشک معروف آمریکایی می‌گوید: “به طور واضح، آناتومی بدن هر کس (در نتیجة عوامل ژنتیکی و محیطی) بسیار فراتر از یک کلیشه سنی است که ما بخواهیم برایش محدودیتی در نظر بگیریم. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است، اما من زنان 40 ساله را مشاهده کردم که چین و چروک کمی دارند یا بدون چین و چروک هستند و به بوتاکس کمی احتیاج دارند و زنان 20 ساله‌ای را هم دیدم که تقاضای مقدار بیشتری بوتاکس را دارند.”

اصولاً هر وقت از خطوط ریز روی پیشانی خود اذیت شدید می‌توانید با خیال راحت بوتاکس پیشانی داشته باشد. شما می توانید برای مشاوره بوتاکس پیشانی در کرج با کلینیک تماس بگیرید.

بوتاکس پیشانی مهرشهر کرج

آیا بوتاکس عوارض جانبی دارد؟

هر دارویی عوارض جانبی دارد و بوتاکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوشبختانه، “آدام کولکر”، جراح پلاستیک عضو هیئت مدیره پزشکان نیویورک، می‌گوید: “عوارض جانبی بوتاکس نادر و موقتی است. عوارض جانبی احتمالی فقط در 1 تا 5 درصد موارد اتفاق می افتد:

 • افتادگی مژه پلک یا ابرو که معمولاً طی دو هفته برطرف می‌شود.
 • کبودی جزئی در ناحیه تزریق بوتاکس پیشانی که رفع می شود.
 • سردرد پس از تزریق بوتاکس پیشانی

برای جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی تزریق بوتاکس حتما این کار را توسط پزشک متخصص انجام دهید. برای تزریق بوتاکس پیشانی در مهرشهر کرج می تواند به کلینیک دکتر شقایق انوشه مراجعه نمایید.

پزشک متخصص:

ماندگاریبوتاکس پیشانی چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس در افراد مختلف، متفاوت است؛ بنابراین پاسخ این سؤال از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است. به طور کلی، نتایج در طی چهار تا پنج روز قابل مشاهده است و برخی بیماران هر سه ماه یکبار برای تمدید بوتاکس خود مراجعه می‌کنند و بسیاری از آنها هم هر 4 تا 6 ماه یکبار به ترمیم آن اقدام می‌کنند.

رفع چین و چروک پیشانی در مهرشهر کرج

چه عواملی ماندگاری بوتاکس پیشانی را افزایش می‌دهند؟

 • نوع پوست: در افرادی که پوست ضخیمی دارند، ماندگاری بوتاکس کمتر است.
 • میمیک صورت: اگر پس از تزریق بوتاکس به پیشانی‌تان کمتر اخم کنید و میمیک شدیدی نشان ندهید، میزان ماندگاری بوتاکس شما خیلی بیشتر خواهد شد.
 • سبک زندگی: فعالیت‌های ورزشی سنگین، متابولیسم را بالا می‌برند و در نتیجه ممکن است آثار بوتاکس زود از بین برود. غذاهای سالم بخورید، ورزش سبک کنید و استرس را از خود دور کنید.

  برای درمان چین و چروک پیشانی به کلینیک بوتاکس پیشانی کرج با بهترین تجهیزات، مواد و کادر متخصص مراجعه کنید.

برندهای بوتاکس پیشانی

| بوتاکس پیشانی در مهرشهر کرج

بوتاکس، اسم ماده تزریقی درون سرنگ نیست، بلکه خودش نام یک برند از این ماده است. ولی خب چون استفاده از این برند خیلی رایج شده، دیگر مردم به بقیه برندها هم می‌گویند بوتاکس. برندهای بوتاکس پیشانی:

 • دیسپورت
 • مصپورت
 • Jeuveau

هستند که اثرات مشابه بوتاکس دارند. این برندها تفاوت‌های جزئی دارند، مثلاً Jeuveau و دیسپورت در خود نوعی باکتری دارند که ریسک ابتلا به واکنش‌های آلرژیک را کمتر می‌کند. همچنین سرعت پخش شدن دیسپورت بالاتر است.

بوتاکس پیشانی

با تزریق بوتاکس به پیشانی و بین دو چشم پیام‌های عصبی در آن ناحیه به طور موقت از کار افتاده و در نتیجه شما نمی‌توانید با حالاتی نظیر اخم کردن، پوست خود را چروک کنید. هم چنین خود ماده بوتاکس باعث پرکردن زیر چروک‌های قبلی شده و آن‌ها را محو می‌کند.

– کلینیک زیبایی دکتر شقایق انوشه

تزریق بوتاکس پیشانی توسط پزشک مهم است؟

ماده موجود در سوزن بوتاکس، یک نوروتوکسین رقیق شده است که عضلات صورت را به طور موقت از طریق ماده فعال آن فلج می‌کند. این نوروتوکسین از سم بوتولینوم نوع A گرفته می‌شود که می‌توان آن را به پیشانی و بین دو چشم تزریق کرد.

به عبارت دیگر بوتاکس در هر مکانی که تزریق شود باعث می‌شود عضلات زیرین به طور موقت حرکت نکنند. وقتی عضلات حرکت نکنند، شکل‌گیری چین و چروک‌ها هم متوقف می‌شود. سال‌هاست که FDA استفاده از بوتاکس در پیشانی را تأیید کرده است.

اما هنوز هم پزشکان ماهر هنگام استفاده از آن محتاط هستند. به این دلیل که اگرچه بوتاکس می‌تواند در صاف کردن چین و چروک‌ها مؤثر باشد، اما اگر به درستی صورت نگیرد، باعث شل شدن بیش از حد عضلات و در نتیجه افتادن پلک‌ها یا ایجاد ابروهای ناصاف می‌شود. پس حتماً مطمئن شوید که پیش پزشکی ماهر این کار را انجام می‌دهید، چرا که دوز تزریق و تکنیک آن باید به دقت کنترل شود.

قیمت بوتاکس پیشانی در کرج

تجربه جوانی با پیشانی صاف و بدون چین و چروک

با راحت ترین روش و با استفاده از مواد برند درجه یک توسط پزشک پیشانی صاف و بدون چین و چروک داشته باشید. هزینه بوتاکس پیشانی در کرج برای رفع چین و چروک و خط اخم نوشته شده است البته پزشک پس از معاینه‌ی دقیق پوست شما، تعداد جلسات لازم، میزان تزریق‌ها و هزینه‌ی دقیق را به شما اعلام می‌کند.

هزینهبوتاکس پیشانی در کرج چقدر است ؟

هزینه ی بوتاکس پیشانی به چه چیزهایی بستگی دارد؟ تعرفه بوتاکس پیشانی به عوامل گوناگونی مثل تعداد جلسات درمانی، نوع برند بوتاکس، مقدار دوز مصرفی، دستمزد پزشک، نوع پوست شما و خواسته شما همگی بر قیمت تاثیر می‌گذارند. قبل از انجام بوتاکس و در جلسه و مشاوره، پزشک شما هزینه این کار را به شما خواهد گفت. از آنجا که بوتاکس پیشانی یک درمان زیبایی غیرتهاجمی است.

هزینه بوتاکس پیشانی در کرج از 800 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متغیر است.

مصپورت (ایران)

میلیون تومان
1
/ جلسه

مشاوره قبل بوتاکس

تزریق توسط پزشک

بوتاکس برند اصل

بدون درد و عوارض

قبل از بوتاکس پیشانی
 • آیا از انجام بوتاکس پیشانی می‌ترسید؟

  خب شما حق دارید، شاید از تصور رفتن سوزن به وسط چشم‌هایتان بترسید، اما خیالتان راحت باشد. این عمل غیرتهاجمی، محبوب‌ترین درمان آرایشی و بهداشتی در دنیا و ایران است. اما بوتاکس همچنان در دل مردم همواره ترس و سردرگمی را ایجاد می‌کند.

 • آیا بوتاکس پیشانی برای شما مناسب است؟

  این به سلیقه، بودجه شما و تحمل سوزن شما بستگی دارد. در ادامه همه را توضیح می‌دهیم. فقط این را مطمئن باشید که این تزریق اگر توسط پزشک ماهر انجام بگیرد، کاملاً امن خواهد بود.

 • بوتاکس چه حسی دارد؟

  شاید اولش که عادت ندارید برایتان کمی حس عجیبی داشته باشد، مثلاً حس کنید که به پیشانی‌تان نوار چسب چسبانده‌اند! خودتان اثرش را به مرور حس خواهید کرد چراکه هنگام تغییر دادن اجزای پیشانی‌تان همان حس قبلی را نخواهید داشت.

 • بوتاکس برای چه کسانی ممنوع است؟

  • زنان باردار یا شیرده
  • افراد با سیستم ایمنی پایین
  • افراد با داشتن ویروس فعال تب‌خال در بدنشان
  • افرادی که داروهای ضد انعقادی مصرف می‌کنند
بوتاکس پیشانی در کرج

| مراقبت بعد از بوتاکس پیشانی

بعد از تزریق بوتاکس پیشانی چه کنیم؟ چند ساعت الی یک روز پس از تزریق بوتاکس در پیشانی ممکن است تورم و کبودی داشته باشید. می‌توانید از یخ استفاده کنید.

همان‌طور که گفتیم، ورزش سنگین آثار بوتاکس را از بین می‌برد. اگر برایتان مقدور است، چند ماه ورزش سنگین را کنار بگذارید. اما بلافاصله بعد از تزریق چی؟

 • بعد از تزریق، به مدت 24 ساعت از ورزش و فعالیت‌های هرچند سبک نظیر پیاده روی هم پرهیز کنید.
 • سعی کنید از برخورد باد به پیشانی‌تان پرهیز کنید. پس هنگام موتورسواری و دوچرخه سواری و.. مواظب باشید.
 • تا یک هفته با هواپیما سفر نکنید. تغییر فشار شدید برایتان ضرر دارد.
 • سیگار و الکل ممنوع است.
 • تا یک روز بعد از تزریق حمام داغ و جکوزی نباید رفت.
 • تا چهار ساعت بعد از تزریق دراز نکشید.
 • می‌توانید چهار ساعت پس از تزریق آرایش کنید.
 • بعد از تزریق اجازه دارید به ملایمت صورتتان را بشویید.

در مرکز بوتاکس پیشانی مهرشهر کرج می توانید انواع برند بوتاکس را انتخاب کنید.

26s
بوتاکس پیشانی بهترین روش

تفاوت بوتاکس پیشانی با عمل لیفت

اینکه شما بخواهید لیفت انجام دهید یا بوتاکس، کاملاً به سلیقه و اهداف شما بستگی دارد. ما در اینجا به تفاوت این دو می‌پردازیم، اما بهتر است خودتان هم حتماً با پزشکتان در این باره مشورت کنید.

 • بوتاکس غیر تهاجمی است، این در حالی است که لیفت تهاجمی‌تر است.
 • ماندگاری عمل لیفت بیشتر از تزریق بوتاکس است. لیفت حدود 10 سال ماندگاری دارد، اما خب، اگر پشیمان شوید، راه برگشت ندارد.
 • در عمل لیفت بیهوشی صورت می‌گیرد و معمولاً ریسک بالایی دارد. همچنین دوره نقاهت آن نیز بیشتر است.
 • در عمل لیفت پوست شما مثل آینه صاف و یکدست می‌شود. اما بیایید واقع بین باشیم، در بوتاکس نباید انتظار داشته باشید که همة چین و چروک ها غیب شوند. چون صرفاً خطوطی از بین می‌روند که در نتیجه تغییر حالات صورت شما به وجود می‌آیند، نه خطوطی که در حالت عادی هم روی صورت شما هستند.

قیمت بوتاکس پیشانی در کرج چقدر است؟

هزینه ی بوتاکس پیشانی به چه چیزهایی بستگی دارد؟ تعرفه بوتاکس پیشانی به عوامل گوناگونی مثل تعداد جلسات درمانی، نوع برند بوتاکس، مقدار دوز مصرفی، دستمزد پزشک، نوع پوست شما و خواسته شما همگی بر قیمت تاثیر می‌گذارند. قبل از انجام بوتاکس و در جلسه و مشاوره، خانم دکتر انوشه هزینه این کار را به شما خواهند گفت.

هزینه بوتاکس پیشانی در کرج از 800 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متغیر است.

چه عواملی ماندگاری بوتاکس پیشانی را افزایش می‌دهند؟

نوع پوست ،میمیک صورت و سبک زندگی

می توانید برای درمان چین و چروک پیشانی به کلینیک دکتر اتوشه در مهر شهر کرج مراجعه نمایید. در کلینیک بوتاکس پیشانی با بهترین تجهیزات، مواد و کادر متخصص صورت می پذیرد.

تفاوت بوتاکس پیشانی با عمل لیفت چیست؟

اینکه شما بخواهید لیفت انجام دهید یا بوتاکس پیشانی، کاملاً به سلیقه و اهداف شما بستگی دارد. ما در اینجا به دو مورد اشاره می کتیم، اما می توانید برای تصمیم بهتر از دکتر انوشه مشاوره بگیرید.

 • بوتاکس غیر تهاجمی است، این در حالی است که لیفت تهاجمی‌تر است.
 • ماندگاری عمل لیفت بیشتر از تزریق بوتاکس است. لیفت حدود 10 سال ماندگاری دارد، اما خب، اگر پشیمان شوید، راه برگشت ندارد.
Call Now Buttonتماس با کلینیک